Naslovna  |  Aktuelno  |  Vesti  |  Redakcije Kurira i Monda evakuisane zbog dojave o bombi
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj
 

Pošalji prijatelju

Vesti

23. 04. 2026.

Izvor: Beta

Redakcije Kurira i Monda evakuisane zbog dojave o bombi

Zgrada u kojoj su smeštene redakcije Kurira i Monda u Beogradu evakuisana je juče nakon što su na redakcijske mejlove tih medija stigle četiri anonimne dojave o navodno postavljenim bombama.

Pripadnici ministarstva unutrašnjih poslova su izašli na teren, a policajci su pregledali objekat, saopštila je redakcija Kurira.

„Zbog bezbednosnih razloga zgrada je u potpunosti evakuisana, dok je rad u objektu bio privremeno obustavljen“, piše na sajtu tog medija.

Uredništvo je taj incident okarakterisalo kao pokušaja zastrašivanja medija i novinara.

 

Komentari (0)

ostavi komentar

Nema komentara.

ostavi komentar

Molimo Vas da pročitate sledeća pravila pre komentarisanja:

Komentari koji sadrže uvrede, nepristojan govor, pretnje, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni.

Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Molimo Vas da se u pisanju komentara pridržavate pravopisnih pravila. Komentare pisane isključivo velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i skraćivanja komentara koji će biti objavljeni. Mišljenja sadržana u komentarima ne predstavljaju stavove UNS-a.

Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu unsinfo@uns.org.rs

Saopštenja Akcije Konkursi