Naslovna  |  Aktuelno  |  Vesti  |  Preminuo novinar Nebojša Pešić
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj
 

Pošalji prijatelju

Vesti

07. 10. 2018.

Izvor: Kurir

Preminuo novinar Nebojša Pešić

Dugogodišnji novinar i urednik u Novom magazinu Nebojša Pešić preminuo je u noći između petka i subote nakon duge i teške bolesti u 58. godini.

Nebojša je rođen 1960. godine u Paraćinu. Završioje smer međunarodne studije na FakuLtetu političkih nauka u Beogradu. Novinarstvom je počeo da se bavi 1983. godine u Politici ekspres, a kasnije je radio u mnogim medijima, između ostalog za Radio Politiku, Kurir, Balkan, Srpski telegraf, kao i nedeljnik Novi magazin.

Pokretač je nedeljnika Fleš, koji se devedesetih, kao analitični magazin, borio protiv vladajuće politike SLobodana Miloševića.

Nebojša je iza sebe ostavio dve ćerke. Vreme i mesto sahrane biće naknadno objavljeni.

Komentari (0)

ostavi komentar

Nema komentara.

ostavi komentar

Molimo Vas da pročitate sledeća pravila pre komentarisanja:

Komentari koji sadrže uvrede, nepristojan govor, pretnje, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni.

Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Molimo Vas da se u pisanju komentara pridržavate pravopisnih pravila. Komentare pisane isključivo velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i skraćivanja komentara koji će biti objavljeni. Mišljenja sadržana u komentarima ne predstavljaju stavove UNS-a.

Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu unsinfo@uns.org.rs

Saopštenja Akcije Konkursi