Naslovna  |  Konkursi  |  Posao  |  Trener za društvene mreže
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj

Pošalji prijatelju

Posao

10. 10. 2012.

Trener za društvene mreže

ActionAid International Kenya (AAIK), član ActionAid svetske federacije raspisala je konkurs za dvoje trenera za društvene mreže.

AAIK nudi kandidatima koji budu primljeni ugovor u Najrobiju (Kenija) na 3 meseca sa mogućnošću produžavanja do 2 godine.

Opis posla:
Razvijanje i sprovođenje kurseva o novim druđštvenim mrežama i medijima. Uspostavljanje lokalnih, regionalnih i i internacionalnih partnerstava. Odgovornost za odsek internih i komunikacija sa medijima ovog Programa.

Uslovi:
- diploma novinarskog ili srodnih fakulteta
‐ 2‐3 godine rada u medijima
‐ iskustvo u vođenju nastava i treninga ili planiranju nastavnih programa
‐ iskustvo u edukativnom radu sa mlađim osobama
‐ iskustvo u blogovanju ili učestvovanju u javnim raspravama putem društvenih medija
‐ dokaz da se u svom poslu služite društvenim medijima
‐ iskustvo u pisanju članaka, komentara i „postova“
‐ razumevanje pitanja polova u razvoju strategije  jednakosti u okviru organizacije
‐ iskustvo u promovisanju socijalne pravde
‐ iskustvo u aktivizmu, lobiranju i pravnim pitanjima
‐ odlično poznavanje engleskog jezika
‐ spremnost za rad sa ljudima različite nacionalnosti i kulturnog nasleđa

Zainteresovani kandidati treba da pošalju svoju radnu biografiju i kontakte tri osobe koje će potvrditi navedene reference na hresources.kenya@actionaid.org najkasnije do 16. oktobra 2012. godine.
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Više informacija o uslovima konkursa i načinu prijavljivanja možete videti OVDE.

Komentari (0)

ostavi komentar

Nema komentara.

Molimo Vas da pročitate sledeća pravila pre komentarisanja:

Komentari koji sadrže uvrede, nepristojan govor, pretnje, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni.

Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Molimo Vas da se u pisanju komentara pridržavate pravopisnih pravila. Komentare pisane isključivo velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i skraćivanja komentara koji će biti objavljeni. Mišljenja sadržana u komentarima ne predstavljaju stavove UNS-a.

Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu unsinfo@uns.org.rs

Saopštenja Akcije Konkursi