Naslovna  |  Konkursi  |  Posao  |  Color Media International traži urednik veb portala i društvenih mreža
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj

Pošalji prijatelju

Posao

26. 05. 2022.

Autor: poslovi.infostud.com Izvor: poslovi.infostud.com/

Color Media International traži urednik veb portala i društvenih mreža

Internet ogranak „COLOR MEDIA INTERNATIONAL“ najvećeg magazinskog izdavača u Srbiji i regionu (Lepota i Zdravlje, Burda Style, Brava Casa, Bakina Kujna, Pošalji Recept, Auto Bild i mnogi drugi naslovi) poziva kreativne i ambiciozne osobe da joj se pridruže.

Opis posla:

Uređivanje i proizvodnja optimizovanih sadržaja za veb portale i za profile društvenih mreža magazinskih izdanja Color Media International.

Organizacija rada tima i spoljnih saradnika.

Promocija veb portala na društvenim mrežama i moderacija profila.

Uslovi:

Rad u Office paketu

Napredno poznavanje Interneta, društvenih mreža i Gugl servisa.

Opšta pismenost i znanje SEO

Nudimo:

Rad na ugovor uz mogućnost stalnog radnog odnosa.

Stručno usavršavanje, napredovanje i povišice u odnosu na rezultate.

Konkurs je otvoren do 3. juna 2022. godine.

Prijave slati na: https://poslovi.infostud.com/posao/Urednik-web-portala-i-drustvenih-mreza/Color-Media-International/442275?esource=search&emedium=1&item_index=3

Komentari (0)

ostavi komentar

Nema komentara.

Molimo Vas da pročitate sledeća pravila pre komentarisanja:

Komentari koji sadrže uvrede, nepristojan govor, pretnje, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni.

Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Molimo Vas da se u pisanju komentara pridržavate pravopisnih pravila. Komentare pisane isključivo velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i skraćivanja komentara koji će biti objavljeni. Mišljenja sadržana u komentarima ne predstavljaju stavove UNS-a.

Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu unsinfo@uns.org.rs

Saopštenja Akcije Konkursi