Vesti
01. 06. 2017.
Ringier Axel Springer Srbija prodaje dnevni list ALO i portal alo.rs
Ringier Axel Springer Srbija saopštio je da prodaje dnevne novine ALO! i portal alo.rs kompaniji Dnevne Novine ALO d.o.o.
Sporazum je potpisan 31. maja 2017. Kako je navedeno u saopštenju kompanije Ringer Axel Springer Srbija, nadležni organi sada treba da odobre transakciju.
- Ringier Axel Springer Srbija će se nadalje fokusirati na svoj glavni multimedijalni novinarski brend Blic, kao i ekspanziju svojih platformi za online oglašavanje i digitalni marketing - navodi se u saopštenju.
Vlasnik novoosnovane kompanije Dnevne Novine ALO doo je Saša Blagojević, koji ima petnaest godina iskustva u oblasti marketinga, dodaje se.
- Odluka o prodaji proizvoda kakav je ALO nije bila laka. Mi smo digitalna medijska kompanija koja se zasniva na jakom novinarstvu. U budućnosti, fokusiraćemo se na naš glavni proizvod Blic i investirati u nove digitalne koncepte kao što je noizz.rs - rekla je Jelena Drakulić - Petrović, generalna direktorka Ringier Axel Springer Srbija.
Komentari (1)
ostavi komentar04.06.
2017.
Pocelo je!
Krenula je rasprodaja onoga sto je ostalo od ove nekad ugledne i uspesne firme. Na kraju ce ostati zaposlena samo vrla strucnjakinja Jelena. Masala Nemci, masala Svajcarci!!!
Odgovori