Naslovna  |  Aktuelno  |  Vesti  |  Bagzi na suđenju Ćuruviji
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj
 

Pošalji prijatelju

Vesti

05. 12. 2016.

Izvor: Kurir

Bagzi na suđenju Ćuruviji

Suđenje optuženima za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije zakazano je za danas u Specijalnom sudu u Beogradu, a trebalo bi da svedoči zaštićeni svedok, pripadnik „zemunskog klana" Dejan Milenković Bagzi.

Milenković, koji se nalazi na nepoznatoj lokaciji pod obezbeđenjem policije, doveden je u sudnicu na prethodnom ročištu, ali nije svedočio, jer je, zbog brojnih pitanja advokata optuženih i sudskog veća, svedočenje odloženo za danas.

Komentari (0)

ostavi komentar

Nema komentara.

ostavi komentar

Molimo Vas da pročitate sledeća pravila pre komentarisanja:

Komentari koji sadrže uvrede, nepristojan govor, pretnje, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni.

Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Molimo Vas da se u pisanju komentara pridržavate pravopisnih pravila. Komentare pisane isključivo velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i skraćivanja komentara koji će biti objavljeni. Mišljenja sadržana u komentarima ne predstavljaju stavove UNS-a.

Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu unsinfo@uns.org.rs

Saopštenja Akcije Konkursi