Vesti
26. 03. 2013.
Novo izdanje – “Blic žena alternativna medicina”
Redakcija „Blic žene“ i izdavačka kuća Ringier Axel Springer (član Asocijacije medija) lansirali su 13. satelitsko izdanje „Blic žene“, i to je magazin „Blic žena Alternativna medicina“.
U toku 2013. biće objavljena četiri broja novog magazina: prolećni, letnji, jesenji i zimski. Prvi broj ima 64 strane, dimenzije su 210x297 mm, štampan je u 40.000 primeraka na ilustracionoj roto hartiji, a košta 39 dinara.
Magazin se bavi alternativnim metodama lečenja koje su registrovane u Ministarstvu zdravlja Srbije. Obuhvata teme iz oblasti prirodne medicine, zdrave ishrane, zdravog načina života, pozitivne psihologije i ostalih oblasti koje mogu da pomognu savremenom čoveku da živi u ravnoteži sa sobom i prirodom

Komentari (0)
ostavi komentarNema komentara.