Вести
23. 09. 2018.
Саветница за медије председника Александра Вучића на Викенд медија фестивалу у Ровињу
Васиљевић: Нема наручених питања на Вучићевим конференцијама
Председник Србије Александар Вучић никада није побегао од питања новинара. Друга је ствар колико се новинарима свиђају његови одговори. Проблем новинара је у томе што Вучић каже што мисли.
Она је на питања модераторке панела рекла да у Србији итекако постоји плурализам медија, да Вучић не цензурипе медије те да нема говора о томе да неки новинари добију унапред припремљена питања која упућују Вучићу.
„Вучић није у сукобу с новинарима. Једино што он увек каже оно што мисли. Нема достављених питања пре прес конференције“, рекла је Васиљевић.
Према њеним речима, Вучић у својој јавној комуникацији врло ретко спомиње Хрватску и да никада не одговара на провокације које долазе од хрватских политичара.
Коментари (1)
Остави коментар23.09.
2018.
Savetnik svoje pameti
Meni je na press obraćanju predsednika rečeno da ne treba da pitam to. Tja.
Одговори