Насловна  |  Актуелно  |  Вести  |  Радна група за безбедност новинара у Нишу, на састанку и тужиоци и полицајци
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj
 

Pošalji prijatelju

Вести

05. 04. 2023.

Аутор: Н1 Извор: Н1

Радна група за безбедност новинара у Нишу, на састанку и тужиоци и полицајци

У Нишу је више случајева напада на новинаре који чекају епилог, како у тужиластвима, тако и на судовима.

Неки напади нису ни стигли до судског одлучивања јер је долазило до одбацивања.

Радна група за безбедност новинара одржала је састанак са новинарима у Нишу, представницима полиције и основних тужилаштава.

Разговарало се о актуелним предметима, а многи новинари су подсетили на случајеве због којих заправо и постоји велико неповерење новинара у институције.

Видео-прилог Н1 доступан је на линку.

Коментари (0)

Остави коментар

Нема коментара.

Остави коментар

Молимо Вас да прочитате следећа правила пре коментарисања:

Коментари који садрже увреде, непристојан говор, претње, расистичке или шовинистичке поруке неће бити објављени.

Није дозвољено лажно представљање, остављање лажних података у пољима за слање коментара. Молимо Вас да се у писању коментара придржавате правописних правила. Коментаре писане искључиво великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора или скраћивања коментара који ће бити објављени. Мишљења садржана у коментарима не представљају ставове УНС-а.

Коментаре које се односе на уређивачку политику можете послати на адресу unsinfo@uns.org.rs

Саопштења Акције Конкурси