Насловна  |  Актуелно  |  Вести  |  Вучић: Сагласан сам са Скроззом, требало је да ме убију
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj
 

Pošalji prijatelju

Вести

02. 08. 2024.

Аутор: Н. В. Извор: Данас

Вучић: Сагласан сам са Скроззом, требало је да ме убију

Александар Вучић данас је навео да је „сагласан“ са новинарком Тамаром Скроззом, односно да је требало да га убију 5. октобра.

– Ја мислим да је она у праву, хајку сам вршио тако што сам ћутао. Реч нисам рекао до сад док ме нисте питали, слажем се са њом требало је да ме убију. Једини начин да ме победе је да ме убију, истакао је Вучић након чега је завршио своје обраћање јавности.

Подсећамо, провладини таблоидни медији су исконструисали изјаву Тамаре Скроззе, оптужујући је да је гостујући у емисији „Да сам ја неко“ на телевизији Нова С изјавила да је “председника Вучића требало убити у ноћи 5. и 6. октобра 2000. године”.

 

Коментари (0)

Остави коментар

Нема коментара.

Остави коментар

Молимо Вас да прочитате следећа правила пре коментарисања:

Коментари који садрже увреде, непристојан говор, претње, расистичке или шовинистичке поруке неће бити објављени.

Није дозвољено лажно представљање, остављање лажних података у пољима за слање коментара. Молимо Вас да се у писању коментара придржавате правописних правила. Коментаре писане искључиво великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора или скраћивања коментара који ће бити објављени. Мишљења садржана у коментарима не представљају ставове УНС-а.

Коментаре које се односе на уређивачку политику можете послати на адресу unsinfo@uns.org.rs

Саопштења Акције Конкурси