Naslovna  |  Konkursi  |  Posao  |  Slavko Ćuruvija fondacija: Konkurs za koordinatora/ku projekata
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj

Pošalji prijatelju

Posao

22. 10. 2024.

Slavko Ćuruvija fondacija: Konkurs za koordinatora/ku projekata

Slavko Ćuruvija fondacija radi na promociji i unapređenju slobodnih, nezavisnih i odgovornih medija, kao i na očuvanju javnog interesa u oblasti informisanja.

Naše ciljeve ostvarujemo kroz programe podrške medijima, edukacije i profesionalnog usavršavanja novinara, kao i kroz aktivni rad na unapređenju uslova za profesionalno i održivo informisanje u javnom interesu. Da bismo uspeli potreban nam je stručan i posvećen tim. Zbog proširenja obima posla, potrebno nam je pojačanje na poziciji:

Koordinator/ka projekata

Opis posla:

Upravljanje projektima Fondacije

Osmišljavanje, planiranje i pisanje novih predloga projekata

Priprema, organizacija i koordinacija događaja i programa koji su sastavni deo projektnih aktivnosti

Izrada programskih izveštaja o realizaciji projekata

Komunikacija sa partnerima na projektima i drugim učesnicima u procesu

Učešće na sastancima, radionicama, konferencijama i sličnim događajima

Uslovi:

Najmanje pet godine iskustva u upravljanju svim fazama projekata u organizacijama civilnog društva

Razvijene veštine pisanja projektnih predloga i izveštaja na engleskom jeziku

Razvijene upravljačke i organizacione veštine

Redovno praćenje rada medija i interesovanje za medije i medijske politike

Poštovanje dogovorenih rokova

Odlično znanje govornog i pisanog engleskog jezika

Odlične komunikacijske veštine

Razvijen osećaj za timski rad, dobro planiranje i delegiranje

Lična motivacija i zainteresovanost za dugoročni angažman

Nudimo:

Stalni radni odnos nakon tromesečnog probnog rada

Puno radno vreme u kancelarijama Slavko Ćuruvija fondacije

Redovna adekvatna primanja

Šanse za individualni rast i rad u ambicioznom okruženju

Rad na kreativnim i društveno-angažovanim projektima

Mogućnost napredovanja

Fleksibilnost u svim aspektima, osim u pogledu kvaliteta i rokova

Treninge i edukaciju

CV i motivaciono pismo (na engleskom jeziku) slati elektronskim putem na konkurs@slavkocuruvijafondacija.rs

Rok za konkurisanje: 21.11.2024.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Komentari (0)

ostavi komentar

Nema komentara.

Molimo Vas da pročitate sledeća pravila pre komentarisanja:

Komentari koji sadrže uvrede, nepristojan govor, pretnje, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni.

Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Molimo Vas da se u pisanju komentara pridržavate pravopisnih pravila. Komentare pisane isključivo velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i skraćivanja komentara koji će biti objavljeni. Mišljenja sadržana u komentarima ne predstavljaju stavove UNS-a.

Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu unsinfo@uns.org.rs

Saopštenja Akcije Konkursi