Вести
02. 11. 2016.
Нападнута екипа "Блица" Обезбеђење у Филмском граду узело на силу картицу фоторепортеру
Обезбеђење градилишта у Улици кнеза Вишеслава у Филмском граду напало је јуче екипу “Блица” док је разговарала са људима оштећеним при куповини станова.
Приликом посете зградама које су предмет тужби купаца већ 12 година, колико чекају на усељење, екипа “Блица” је попричала са неколико њих. Недуго затим, испред зграде се паркирао џип и изашла су два крупна момка. Пришли су новинарима и купцима, а након расправе и упозорења “да сви морају да се склоне”, један од њих се унео нашем фоторепортеру у лице, инсистирајући да се меморијска картица фотоапарата поломи. Како то није учињено, узео је на силу картицу, сликао легитимацију нашег фоторепортера и отишао.
Патрола полицијске станице Чукарица је врло брзо стигла на лице места по пријави и узела изјаве. За то време неколико аутомобила је пролазило око зграде и по неколико пута, а врло брзо се скупио и већи број чувара градилишта.
Полицајац је меморијску картицу пронашао бачену и она је, након протокола, враћена нашем фоторепортеру.
Највећа афера
Станови у Кнеза Вишеслава и Ратка Митровића су вероватно највећа грађевинска афера у Србији, пошто је више од 500 станова било плаћено, а никад завршено. Ипак, последњих година је ствар покренута са мртве тачке, објекти су завршени, многе породице су се уселиле. Међутим, никада до сада није било сличних непријатности, ни са извођачима радова ни са фирмама које су учествовале у афери.

Коментари (0)
Остави коментарНема коментара.