Насловна  |  Актуелно  |  УНС вести  |  Бела Паланка и Чајетина расписале конкурсе за медијске пројекте
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj
 

Pošalji prijatelju

УНС вести

21. 02. 2026.

Аутор: Ј.М. Извор: УНС

Бела Паланка и Чајетина расписале конкурсе за медијске пројекте

Општине Бела Паланка и Чајетина расписале су јуче конкурсе за суфинсирање медијских пројекта у области јавног информисања.

За медијске пројекте Бела Паланка је ове године издвојила 3.000.000 динара, што је милион више него лане.

Најнижи износ средстава који се може доделити по пројекту је 50.000 динара, а највиши износ средстава по пројекту 600.000 динара.

Општина Чајетина је за медијске пројекте ове године издвојила 8.000.000 динара, што је два милиона мање него прошле године.

Најнижи износ средстава који се може доделити по пројекту је 100.000 динара, а највиши износ средстава по пројекту 3.000.000 динара.

Текстови конкурса налазе се на сајту Удружења новинара Србије (УНС) у рубрици „Медијски конкурси - пројектно суфинансирање".

Коментари (0)

Остави коментар

Нема коментара.

Остави коментар

Молимо Вас да прочитате следећа правила пре коментарисања:

Коментари који садрже увреде, непристојан говор, претње, расистичке или шовинистичке поруке неће бити објављени.

Није дозвољено лажно представљање, остављање лажних података у пољима за слање коментара. Молимо Вас да се у писању коментара придржавате правописних правила. Коментаре писане искључиво великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора или скраћивања коментара који ће бити објављени. Мишљења садржана у коментарима не представљају ставове УНС-а.

Коментаре које се односе на уређивачку политику можете послати на адресу unsinfo@uns.org.rs

Саопштења Акције Конкурси